Bezpečný Internet

Dětská seznamka – bezpečná seznamka pro děti

Dětská seznamka, kterou provozuje občanské sdružení Informační centrum oddílů a klubů působí na českém Internetu už přes 10 let. Sílou zabezpečení tohoto portálu je to, že jenom o bezpečnosti nepoučuje, ale kontroluje, opravuje a monitoruje.

 

Inzeráty podané na dětské seznamce jsou před zveřejněním schvalovány administrátorem, který je zkontroluje a protože je zde zakázáno uvádět telefonní čísla, tak z nich v případě potřeby telefonní čísla vymaže. Až potom je schválí a jsou na Dětské seznamce vidět.

 

Další funkcí, kterou seznamka má, je možnost inzerovat pod značkou. Pokud si uživatel tuto funkci zaškrtne při registraci a nebo i později dodatečně v osobním nastavení, tak se email u jeho inzerátů nezobrazuje a místo něj je odkaz, přes který mu lze poslat odpověď na inzerát, která na email přijde. Odesílatel odpovědi tak email inzerenta nevidí a nenaskenují jej ani roboti spamařů. Ten, kdo inzerát podal si potom z odpovědí, které mu přijdou na email, vybere komu odpoví. Ten se potom už jeho emailovou adresu dozví a dále si už píšou emailem.

 

Odpovědi posílané přes webový formulář jsou navíc monitorovány a tak administrátor vidí, pokud někdo odpovídá nevhodně. U odpovědi se mu zobrazí i IP adresa, z které byla odpověď poslána. Díky této funkci byl již odhalen jeden narušitel, který je vyšetřován policií pro porušení hned několika zákonů.

 

Na Dětské seznamce najdete stovky inzerátů, které jsou třízeny do mnoha rubrik. Jsou zde i rubriky pro nabízení kroužků, oddílů apod., kam mohou nabízet inzeráty dospělí jménem právnických osob. V dalších rubrice mohou zase děti shánět kroužky. Majdete zde i rubriku, kde je možno hledat dětské redaktory. Rubrik je zde několik desítek a každý si jistě vybere.

<<< Předchozí | [1] | [2]


Bez nadpisu

28.11.20 13.26

Viki Hoová

Odpovědět

napiss

11.08.20 15.04

natalie

naty.bubenik@seznam.cz

Odpovědět

caukyS vyplazeným jazykem je mi 13 a hledam nekoho na psani <3 o tobe: 13 - 15 let, kluk klidne i holka, bejt fajn a kdyz uz kluk tak aspon hezkejj, napis na ig @_bubenickova_


Hledám holku

09.08.20 16.00

Štěpán Rakovan

flaxy123cz@gmail.com

Odpovědět

Ahoj, hledám holku v rozmezí 11-14. Je mi 13 ale za 2 měsíce mi bude 14. Bydlím v Písku. Měřím 160cm+-. Pokud zájem napiš mi na Instagram : Takashiriuu nebo email : flaxy123cz@gmail.com

RE:Hledám holku

12.03.22 18.52

Odpovědět

Klíďo

 

 

 


Bez nadpisu

01.08.20 23.00

univerzal.u@seznam.cz

Odpovědět

k čemu ti bude holka s velkými prsy když ti je jen 13

 


Hledám HOLKU

07.05.19 15.36

Tomáš Kořistka

tomaskoristka07@seznam.cz

Odpovědět

Ahoj, je mi 12 a hledám dlouhodobý vztah. Holka by měla mít černé vlasy, být hubená a mít velká prsa. hledám holku v rozmezí 10-13 let. Napiš mi na Messengeru Tomáši Kořistkovi ( profilovka koláž 2 her )

<<< Předchozí | [1] | [2]Přidej svůj názorZpět


Provozuje Internet mládeži, z.s.
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2013-2023
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je sobota
01.04.2023